Víte, který nábytek můžete směle použít jak v domácnosti, tak ve vaší firmě?

Jak doma, tak v zaměstnání, bychom se měli cítit dobře. Když je vybavení na pohled hezké, zároveň kvalitní a dokonale plní svůj účel, je radost pohybovat se v jakémkoli prostředí. Možná jste někdy žili v bytě, např. jako student, kde byl nábytek starý a letitý. Anebo jste pracovali ve firmě, kde bylo staré vybavení. V obou případech, byť bylo vše čisté, mohli jste se cítit velmi nepohodlně. Přitom koupit se dá vybavení jak do domu, tak do firmy, které je cenově dostupné a zajistí vám to, že se budete domů i do práce mnohem víc těšit. 

Praktické sedačky do U pro mnoho hostů

Do velkých obývacích pokojů jsou sedačky u U jako stvořené. Nabízí dostatek prostoru jak rodině samotné, tak i návštěvě, která se dostaví na celý večer nebo den. Ideální je, když je umístěna u televize, kdy si budete moci lehnout u seriálů i oblíbených dokumentů či filmů. 

Ve firmě je užijete více než v kanceláři spíš v recepci nebo velké vstupní chodbě, hale. Pokud se k vám dostavuje více zákazníků najednou, kteří např. čekají na ubytování, vstup do bazénu nebo začátek představení, sedačka do U bude výborným nábytkem, který umožní pohodlné čekání mnohým z nich najednou.

Ukliďte předměty do komody

Stejně tak se dají v jakémkoli prostředí využít komody. Je fakt, že šanony do nich neuložíte tak, jak je ideální, ale pro uložení kancelářských pomůcek, potřeb k přípravě svačiny, čaje a kávy, reklamních předmětů a podobně, budou ideální. 

V domácnosti je jejich využití bohaté, hodí se do obýváků, ložnic, dětských pokojů, na široké chodby i do jídelny.

Psací stůl pro děti i do kanceláře

To stejné platí i o psacích stolech. Kupříkladu bílé psací stoly ladí se studentskými pokoji i menšími kancelářemi. Bílá opticky zvětšuje, a také se s ní báječně slaďuje další vybavení. 

Všechen uvedený nábytek koupíte se slevami i 50 % a vyššími na signal-nabytek.cz. Doprava je výhodná, nebo vás při nákupu nad 15 000 Kč nebude stát nic a bude ZDARMA. Vyberte si vše, co potřebujete a ciťte se doma i v práci příjemně.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články