Jaký bude další osud značky Orsay?

Na značku Orsay v charakteristickém růžovém vizuálu si zvykly i české zákazníce. Proto otřásla trhem správa, že značka končí jednak v domovském Německu, ale i na dalších územích. Co bude s Orsayem dál?

Původní zprávy nezněly příznivě. Orsay se přesunul na internet, konkrétně na taktéž německý About You a o této změně oficiálně informovala samotná firma i své zákaznice. V Česku však zřejmě budou chodit ženy dál nakupovat tam, kam jsou zvyklé.

Prodejny Orsay by totiž pod novým majitelem měly podle všeho fungovat v tuzemsku standardně. A to i přesto, že v Německu byly všechny pobočky skutečně uzavřeny.

V Česku provozovala obchody pod značkou Orsay společnost Ordiczech. Ta se ocitla v roce 2020 ve ztrátě v důsledku pandemie koronaviru. Pro český a slovenský trh ji tak nahradila EMEA acquisitions, která se rozhodla celý brand udržet. Orsay přitom není jedinou módní značkou, na kterou v Česku drtivě dopadl koronavirus. Pobočky zavřel taktéž Promod nebo Camaieu.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o módní společnosti Sinsay nebo například o Mohito.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články