Kde si tuto zimu budete moct užít pravé zimní počasí?

Zima nám začala především v horských oblastech. V nížinách to zatím typicky zimně nevypadá a vypadá to tak, že letošní Vánoce budou opět bez sněhu.

Pokud si ale chcete tuto zimu užít pravé zimní počasí, vyplatí se vám vycestovat například do nízkotatranského střediska Jasná. Jasná je známé lyžařské a turistické středisko, které lidé rádi navštěvují během celého roku.

Hezké ubytování přímo ve středisku

Jelikož Jasná je lyžařské středisko známé iv zahraničí, nebudete mít problém najít zde ubytování v různých cenových kategoriích. Během roku a také během zimy je známo, že právě o ubytování na Liptově je největší zájem a jak víme, Jasná v Demänovské dolině patří k Liptově.

Hezké ubytování najdete přímo ve středisku, proto se nemusíte bát, že byste nic nenašli. Velký výběr automaticky znamená možnost vybrat si cenově nejvýhodnější ubytování na Liptově.

Apartmány – soukromí, které oceníte

Pokud se ale chcete vyhnout přeplněným hotelům a chcete si vychutnat soukromí, upřednostněte ubytování v apartmánu. Oceníte jej, pokud máte malé děti a upřednostňujete vlastní stravu a větší soukromí. Apartmány jsou moderně vybaveny s kuchyňkou, jídelnou a také společenskou místností, kterou můžeme nazvat i jako obývací pokoj. Jsou prostornější než hotelové pokoje a využívají je hlavně rodiny s dětmi. Pokud si chcete rezervovat rodinné apartmány v Jasné, netřeba však dlouho váhat, protože právě teď je o ně velký zájem. Každý chce by chráněn a nechce se setkávat s velkým množstvím lidí.

The best comfort on a cold day

Kromě klasického lyžování si můžete ve středisku vychutnat i procházky. Určitě se vyvezte pod Chopok a dopřejte si občerstvení přímo na Chatě pod Chopkem. Z tohoto místa budete mít při příznivém počasí pěkné výhledy nejen na Horehroní, ale také na celý Liptov.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články