Jednoduché tipy a triky, které vám pomohou zkrášlit obývací pokoj

Obývací pokoj je momentálně centrem naší domácnosti. Lenošíme v ní, čteme si v ní dámský časopis, díváme v ní dobré filmy a setkáváme se v ní se všemi členy v domácnosti. Každý z vás byste určitě chtěl, aby obývací pokoj vypadal svěže, moderně a abyste se v něm cítili maximálně pohodlně. Pokud hledáte praktické tipy a triky, jak si zkrášlit obývací pokoj, pár jich pro vás máme.

Máme pro vás jednoduché tipy a triky, které vám ukáží jak si zkrášlit obývací pokoj:

Nové závěsy

Pokud máte v obýváku dekorační závěsy, zkuste si do obývacího pokoje umístit zcela nové závěsy. Buď si kupte hotové závěsy, nebo si dejte ušít závěsy vám na míru z látky, kterou si vyberete a délky, kterou si určíte. Stačí se podívat na nabídku dekoračních látek v metráži a uvidíte, možná tam najdete takovou látku, ze které si budete moci dát ušít závěsy.

Zaujmout vás může například samet. Je jemný na dotek, zjemňuje místnost a kromě toho, že se používá k výrobě závěsů, je vhodný i na čalouněný nábytek, dekorační polštáře či přikrývky. Krásné dekorační látky v metráži vám umožní vytvořit si originální závěsy, dekorační polštáře či třeba přikrývky. V nabídce ale určitě najdete i zmiňovaný samet.

Man Starting To Paint Walls

Nové povlečení na dekoračních polštářích

Pokud nechcete měnit komplet celé dekorační polštáře, doporučujeme vám pořídit si velikostně vyhovující povlečení na dekorační polštáře. Doporučujeme vzorované, barevně neutrální povlečení zkombinovat s jemným pastelovým. Tato kombinace pěkně vynikne zejména nyní na jaře, ale také během léta.

Povlečení musí být příjemné na dotek, musí poskytnout maximální komfort jako sedačka s tím nejkvalitnějším molitanem.

Designová váza na polici

Nad obývací stěnou si montujeme většinou polici. Abyste si ale tento prostor zkrášlili, doporučujeme vám najít si a pořídit si novou designovou vázu, do které si umístíte umělé, sušené, nebo i čerstvé květiny. Doporučujeme barevně neutrální – šedou, bílou, béžovou designovou vázu.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články