Jak být stylová i v zimě?

Každá žena chce za všech okolností vypadat dobře. Někdy však neví, jak které oblečení zkombinovat a vznikne z toho nepěkná kombinace, která poutá spíše nechtěnou pozornost než požadovanou.

Pokud nevíte, co ze svého dámského šatníku kombinovat, abyste vypadala stylově a elegantně, poradíme vám nějaké dobré kombinace, které vám pomohou vypadat stylově a elegantně. Jsou to pohodlné kombinace, ve kterých se i během silných mrazů budete cítit pohodlně.

Dámský kabát, maxi šála a rolák z pleteniny

Tato kombinace je maximálně trendy a zároveň velmi elegantní. Doporučujeme vám vybírat barevně neutrální dámské kabáty, které můžete kombinovat s neutrálními šálami a barevnými roláky. I když většina žen preferuje spíše nude barvy, v zimě je třeba zakomponovat do outfitu i něco výraznějšího.

Stylový dámský kabát vás spolu s rolákem z pleteniny bude hřát. Maxi šála zase bude chránit krk a zároveň zvýrazní celý dámský zimní outfit. Co se týče spodního dílu, doporučujeme buď hrubé punčocháče a hrubé zimní dámské sukně, nebo si zvolte jednobarevně neutrální dámské kalhoty s koženým dámským páskem.

Slim fit legíny, hrubý oversize svetr, zimní bunda a kotníkové kozačky

Photo of a young people exchanging phone numbers

Kromě procházející kombinace doporučujeme kombinovat maximálně pohodlné slim fit legíny, hrubý oversize svetr a zimní bundu. V případě teplejší zimy můžete z botníku vytahovat pěkné kotníkové kozačky. Pokud ale bude sněžit a bude mokro, upřednostňujte spíše vysoké holínky.

Slim fit legíny zvýrazní vaše nohy a v kombinaci s hrubým oversize svetrem a zimní bundou budou dobrou kombinací pro typické zimní dny.

Chcete-li během zimy vypadat stylově a elegantně, doporučujeme vám kromě těchto kombinací vytahovat ze šatníků rolákové šaty, podšité legíny či pletené kardigány, které můžete nosit s tenkými bavlněnými roláky, či v případě větší zimy is hrubšími roláky z pleteniny.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články