Jak být pro svého partnera i po letech stále atraktivní

Jsou dny, kdy se sama sobě nelíbíte. Pokud se k tomu přidá i nechuť vstát z postele a váš celkový špatný pocit, je oheň na střeše. Nedovolte, aby takový pocit nabyl i váš partner, se kterým sdílíte jednu domácnost! Buďte pro něj stále atraktivní!

Takhle mu nikdy nezevšedníte a budete pro něj stále atraktivní partnerka.

Úsměv

Možná se vám to zdá jako nepodstatná maličkost, ale pravdou je, že úsměv dělá s lidmi opravdové divy. A nejen s těmi, kterým ho věnujeme, ale také s těmi, kteří jej dodávají. Snažte se o decentní úsměv, během kterého na chvilku ukážete své zuby. Zároveň se snažte o dlouhý pohled z očí do očí, kterému jen málokterý muž dokáže odolat.

Buďme ženami

Muži mají rádi, když se chováme jako ženy. Ne když se afektovaně smějeme, povídáme nebo klepeme na adresu mužů či pomlouváme jiné ženy. Opravdu nemusí být svědky něčeho takového? Zapomeňte i na vulgární výlevy či plivání na chodník. Naopak, snažte se zapracovat na své jemné stránce, pro kterou by mnoho mužů vraždilo. Ukažte vašemu příteli, že jste citlivá a zranitelná duše, která zároveň zná svoji cenu.

Vzhled

Když zmiňujeme chování ženy, nedá nám opomenout i vzezření ženy. Časy, kdy tepláky a drdol byly považovány za absolutní antisexy, jsou již překonány. Nikde není psáno, že iv takovém outfitu nemůžete být hezká. K takovým volným pohodlným kalhotám na doma stačí obléknout přiléhavé tričko, které zvýrazní vaše křivky, ale stále se budete cítit komfortně. Nezapomínejte na vyčištěnou pleť, upravené obočí a hladké nohy.

Beauty shot of a young female model woman touching her face with eyes closed

Drobné radosti

Troufáme si tvrdit, že chlapi zbožňují, když jim děláme drobné radosti. Zkuste se nad tím zamyslet a udělejte pro vašeho milého něco, čím ho naprosto fascinujete. Co takhle mu vyžehlit košili na zítřejší poradu do práce? Nebo si na něj vzpomenout v obchodě a koupit mu jeho oblíbené pivo, sladkost… Možnosti jsou opravdu nesčetné. Uvidíte, jak se tímto milým gestem stanete v jeho očích ještě přitažlivější.

Jak se o sebe staráte vy? Podělte se s námi o vaše zkrášlovací tipy a rituály v komentářích!

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články