10 symbolů ve snech, které byste rozhodně neměli ignorovat

Probudili jste se někdy ze živého snu s pocitem: Co to mělo znamenat? Občas můžeme popsat své sny jako bizarní úvahy mysli. Existují ovšem sny, které byste podle odborníků nikdy neměli ignorovat.

Od padání zubů až po umírání mohou narážet na hlubší problémy strachu a úzkosti. Pokud jste měli některý z těchto deseti snů, možná byste měli pouvažovat nad tím, co skutečně mohou znamenat.

  1. Vypadávání zubů

Co to znamená: Odborníci říkají, že zuby symbolizují sílu a sebedůvěru. Pokud se vám sní o tom, že vypadávají, může to být proto, že jste ztratili kontrolu v práci, doma nebo ve vašem vztahu.

Co byste měli udělat: Zjistit, co zapříčinilo ztrátu důvěry a kontroly a pracovat na jejím obnovení. Dokonce postačí i něco jednoduchého, jako nový účes nebo zvýšená péče o sebe. Mohou pomoci znovu získat některé z jistot, které jste ztratili.

  1. Zranění

Co to znamená: Být zraněný nebo zlomit si kost ve snu by mohlo znamenat, že cítíte slabost v některé části svého života.

Co byste měli udělat: Zjistit, jaké jsou vaše slabiny a překonat je, aby se sen neopakoval.

  1. Uvěznění

Co to znamená: Pokud jste klaustrofobik, opakující se sny o uvěznění nejsou neobvyklé. Nicméně, pokud vám stísněné prostory obvykle nevadí, může to být známkou toho, že se cítíte v pasti v určitém aspektu svého života. Vězením může být vaše postavení v zaměstnání nebo finance.

Co byste měli dělat: Zvažte, zda vaše současná situace ve vás vyvolává pocity úzkosti. Pokud ano, změňte ji.

  1. Pád

Co to znamená: Psycholog a analytik snů Lauri Löwenberg nazývá sny o padání „červenou vlajku podvědomí“. Často představují velký problém v práci nebo doma.

Co byste měli udělat: Pokud nemůžete přijít na to, v čem je problém, promluvte si s psychologem nebo poradcem. Můžete tak potlačit špatné vzpomínky, nebo zjistit něco o zdánlivě nevýznamné události, která vás trápí.

  1. Autonehoda

Co to znamená: Tento sen je zcela zřejmý – pokud často sníte o ztrátě kontroly nad vozidlem, je to pro vaši ztrátu kontroly nad životem.

Co byste měli udělat: Identifikovat problémy závislosti, neúspěchu nebo jiné problémy, které vám brání v cestě za úspěchem.

  1. Pronásledování

Co to znamená: Sny o pronásledování mají častěji ženy než muži. Často reprezentují problém, se kterým se bojíme vypořádat.

Co byste měli udělat: Uvažujte o snu jako o výzvě. Zjistěte, co je to, s čím musíte zápasit a pusťte se do toho!

  1. Nepřítomnost na důležité události

Co to znamená: Pokud se vám často sní o tom, že přijdete pozdě na velkou událost jako je svatba nebo test, odborníci tvrdí, že jste si toho naložili příliš.

Co byste měli udělat: Nastavit si realistické cíle a plány a neslibovat to, co nemůžete splnit.

  1. Nahota

Co to znamená: Jít do práce nebo do školy nahý ve snu je často známkou zranitelnosti a úzkosti. Tyto sny mohou nastat, když máte pocit, že všechny oči hledí na vás a jste v centru dění. Možná před povýšením nebo důležitou zkouškou.

Co byste měli udělat: Nedovolte pocitům zranitelnosti, aby vás ovládli. Udělejte něco dobrého pro sebe a upevněte si tak důvěru ve vlastní schopnosti.

Gorgeous brunette stretching on a bedhttp://195.154.178.81/DATA/i_collage/pi/shoots/783580.jpg
  1. Vidět smrt

Co to znamená: Sen o mrtvých lidech naznačuje neschopnost smířit se s nezbytným, stejně jako strach z vlastní nemoci a smrti.

Co byste měli udělat: Zkuste rozhovor s odborníkem. Pokud jste ztratili někoho blízkého, je na vás, jak zdravým způsobem si je udržíte v blízkosti. Může to být například rámování obrazů, nebo psaní zpětného deníku.

  1. Umírání

Co to znamená: I když snění o smrti je znepokojující, fejetonista Lauren Lawrence říká, že to není nutně špatná věc. Sny o smrti ukazují touhu ukončit něco ve svém životě, jako je vztah, zaměstnání, nebo minulost obecně.

Co byste měli udělat: Pracovat na poznání toho, co je třeba změnit. Pokud to nejde, musíte se naučit smířit s neúspěchem.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články