Máte lupy? Zbavte se jich jednou provždy díky tomuto jednoduchému triku!

Téměř žádná z nás není spokojena se svými vlasy. Jak se říká, každá chceme to, co nemáme. Máme-li rovné vlasy toužíme po bohatých kudrlinách a naopak, pokud jsme kudrnaté, dali bychom vše za to, abychom každé ráno nemuseli používat žehličku na vlasy. Koho ale netrápí lupy?

Některé problémy sužují všechny druhy a typy vlasů, ať už jsou dlouhé, krátké nebo vlnité. Dobrým příkladem jsou lupy!

Použijte ústní vodu

Vyzkoušeli jste už opravdu všechno, nic se nemění a vy už nevíte, co ještě vymyslet, abyste se té pliagy zbavili? A co takhle si kúru na vlasy vyrobit v pohodlí domova? Stačí použít produkt, který má v koupelně dnes už každý – originální ústní vodu. Složky, které tato voda obsahuje, působí dezinfekčně a navíc zanechají na vaší pokožce hlavy svěží pocit.

Jak na to?

Close up hair at the dandruff on brown female hair.

Postup pro výrobu kúry je velmi jednoduchý. Do lahvičky s pumpičkou nalijte do poloviny ústní vodu a dolijte ji obyčejnou vodou z kohoutku. Zavřete a následně je spolu pořádně protřepejte, aby se propojily. Vlasy si klasicky umyjte šamponem, kondicionérem a na mokré vlasy nastříkejte tuto předem připravenou směs. Pozor, nanášejte ji pouze na pokožku hlavy! Nechte pár minut působit a naposledy si vlasy umyjte, ale pouze čistou vodou, šampon už nepoužívejte.

PO PRAVIDELNOU POUŽÍVÁNÍ BY SE MĚLY DOSTAVIT VÝSLEDKY A LOUPINY BY MĚLY BÝT JIŽ MINULOSTÍ.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články