Bydlíte často nemocná? Prozradíme vám v čem je problém

Zima je obdobím, kdy nás nemoci potrápí snad nejvíc. Všudypřítomné viry, věčně usplené děti a špatný vzduch v hromadné dopravě a na veřejných místech tomu nepomáhá. Pokud bydlíte často nemocná a téměř celou zimu přeležíte v posteli s pilulkami, prozradíme vám, co může být hlavním problémem.

Přetopené místnosti

V zimním období je nám pochopitelně neustálá zima, zejména však tehdy, přijedeme-li z venku dovnitř. Když se však déle nehýbeme, opět nám je zima.

Našemu imunitnímu systému nepomáhají ani příliš přetopené místnosti. Vysoké teploty v interiéru způsobují snížení vlhkosti a vzduch se tím stává sušší.

Toto je přímo vhodné prostředí pro šíření bakterií. Jakmile začnete domácnost příliš přetápět a někdo z vaší rodiny donese domů virus, během krátké doby se nakazíte všichni. Dávejte na to velký pozor a určitě nepřetápějte prostor, kde spíte. V ložnici by měla být teplota kolem 17 – 19 ºC.

Trápí vás chřipka? Vyzkoušejte tyto rady

Pokud začnete mít problémy s nahromaďujícím se hlenem a začne vás trápit chronické zánětlivé onemocnění, zkuste si koupit Serapeptázu. Pomáhá rozkládat odumřelé části buněk v organismu, které způsobují zánět.

Minimum času stráveného na čerstvém vzduchu

Vymlouvat se na minimum volného času nemá smysl. Bydlíte-li často nemocná, zamyslete se, kolik času trávíte venku na čerstvém vzduchu? Tak jako malé miminko potřebuje být často na čerstvém vzduchu, aby si zlepšilo imunitu, tak i vy potřebujete trávit čas na čerstvém vzduchu.

Nevymlouvejte se na počasí a snažte se chodívat na čerstvý vzduch vždy, jak to bude možné.

Namísto nastupování do hromadné dopravy a ježdění autem zkuste chodívat pěšky. O volném víkendu místo zhlédnutí televizoru vyzkoušejte nordic walking, nebo jen tak jděte na procházku na čerstvý vzduch.

Chřipkové období je tady. Jak se chránit před chřipkou?

Natural healthy turmeric drink instead of traditional drugs and pills against flu. Alternative medicine concept.

Nejenže se vám podaří zhubnout, ale se vám také zlepší tlak a nehrozí vám riziko vzniku cukrovky, která patří k nejnebezpečnějším civilizačním chorobám, která bohužel postihuje už i děti.

Pokud máte potvrzenou cukrovku, nevzdávejte se. Úpravou stravy a pohybem zmírníte její příznaky. Pomoci si můžete i zdravým Gurman čajem, který patří k nejúčinnějším přírodním lékům pro léčbu diabetesu neboli cukrovky.

I zdánlivě takové maličkosti zlepší váš imunitní systém. Zkuste proto podstoupit změnu hlavně kvůli sobě a kvůli svému zdraví.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články